KONST / Litografier / Litografi 10403079

nr 1040 3079

Litografi

Oidentifierad konstnär, signerad VL, -50, motivet: 22x15

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 30 maj 2016
kl 18:25:37